Posta listeniz ile ilgili olası sorunları çözebilecek ve size bunlar için önceden uyarılarda bulunacak kendi toplu mail gönderim stratejinizi geliştirin. Sendpulse gibi toplu mail gönderim servisi ile de, ürün ve hizmetlerinize olan ilgiyi arttıracak ve size farkındalık sağlayabilecek email pazarlama kampanyalarınızı kolayca gönderebilirsiniz.

Toplu Mail Gönderimi nedir?

Toplu mail gönderimi, aynı anda uzun listeler gönderebilen ve geniş içerikli email pazarlama anlamına gelen yaygın bir terimdir. Kullanıcının tamamladığı bir işlemi baz alarak, tek bir kullanıcıyı hedefleyen işlemsel emaillerin aksine, toplu mail hizmetleri yüksek sayıdı üye içeren email listeleri için mesajlar yayınlar. Bütün yoğun emaillerde olduğu gibi, sizden pazarlama emailleri almaları için seçtiğiniz ve iletişim listenize email adreslerini eklediğiniz abonelerinize yalnızca mesaj gönderin. Ayrıca her bir mesajda aboneliği iptal et linki koymayı unutmayın.

Sendpulse toplu mail göndermeniz için ücretsiz plan sunuyor.

Toplu Mail Türleri

Posta listenizdeki herkese yada abonelerinizin spesifik bir alt kümesine hedefleme emailleri gönderebilirsiniz. Tasarımcılar için, email gönderimi üzerine faaliyet gösteren Sendpulse Email Hizmetleri tarafından tasarlanmış konu satırı ve göz alıcı bir email ile, ne tür bir email pazarlama uyguluyorsanız uygulayın email pazarlama kampanyalarınız daha efektif olacaktır.

  • Promosyon Emailleri dikkat çekmek, satışlara teşvik etmek ve farkındalık sağlamak amacıyla tasarlanmış pazarlama emaillerdir. Bu email kampanyası mail listenizde yer alan hem olası hem de aktif müşterileri hedeflemektedir. Amacı onlar için uygun olabilecek ürün ve hizmetler hakkında onları bilgilendirmektir.
  • Email Bültenleri abonelerinizi markanızla ilgili gelişmeler hakkında haberdar eder. Bu Bulk email türünde, kampanyalarınız ile ilgili paylaşmış olduğunuz açıklamaların ötesine geçmelisiniz. Bu mail türünün kapsamında hazırlamış olduğunuz kılavuz ve diğer kullanışlı bilgiler; müşterilerinize yardımcı olmalarının yanı sıra, ürün ve hizmetlerinize de kaldıraç etkisi sağlar.
  • Kazandırıcı Emailler email listenizde yer alan olası müşterilerinizi aktif bir müşteri haline dönüştürülmesi için onları teşvik eden maillerdir. Bu tür emailler, mail listenizde yer alan ve size ilgi duydukları şeyleri hali hazırda ifade etmiş ancak henüz bir satın alma işlemi gerçekleştirmemiş okurları hedef almaktadır. Onlar için teklifinizin ne kadar değerli olduğunu hissettirebilecek detaylı bilgilerin olduğu özel fırsatlar sunabilirsiniz.
  • Müşteri Koruyucu Emailler müşteri sadakatini arttıran ve onların tekrar bir satın alma işlemi gerçekleştirmesini sağlayan emaillerdir. Bu tür bulk emailleri, emaillerinizi görüntülemeyen müşterilere gönderin. İçerik olarak da, onların ilgisini çekecek özel tasarlanmış teklifler sunun.

Toplu Mail Hizmetinden Beklentileriniz

Emaillerinizi gönderdiğinizde, mesajın ulaştığına ve yazdığınız mesajdan bir yanıt alacağınıza emin olmak istersiniz. Sendpulse'daki email pazarlama çözümleri, Google'un Gmail gibi diğer mail box tedarikçilerinin sizin email pazarlamanızı nasıl ele aldığına ilişkin toplu email hizmetlerinize bilgiler sağlar. Müşteriler ve olası müşterilere pazarlama emailleri gönderimi kadar kolay, bir müşterinin etkileşimine karşılık işlemsel emailleri gönderimidir.
Bir email tedarikçisi olarak Sendpulse, daha çok pazarlama otomasyonu ve teslim edilebilirliği destekleyici araçların temin edinimine odaklanmaktadır. Sendpulse ortaklığı ile email pazarlama sonuçlarınızı sağlama alırsınız; artan email dağıtımı, daha yüksek görüntüleme oranının yanı sıra elde tutulmuş ve kazanılmış daha fazla müşteri.
Modern e-posta pazarlama hizmetleri, tetiklenen e-postalarla (kullanıcı belirli bir eylemi tamamladığında bir e-posta gönderildiğinde) birlikte basit e-posta pazarlama kampanyaları göndermelidir (aynı anda büyük bir alıcı grubuna e-posta gönderildiğinde). Abonelik formları ve e-posta şablonları tasarlamak için araçlar da şarttır. Gerekli sayıda bu özellik ile birlikte Sendpulse, birçok özellik sunuyor.

Değerli Toplu Mail Araçları

Bulk email gönderiyor olmanız ve Mailgun takip araçlarına sahip olmanız; email pazarlama girişimlerinize ziyadesiyle değer katmaktadır:

  • Sürükle ve Bırak Editör — sürükle ve bırak e-posta editörü, hızlı ve kolay bir şekilde profesyonel e-posta şablonları oluşturmanıza olanak sağlar. Bir şablon oluşturmak için teknik beceri veya HTML bilgisine ihtiyacınız yoktur.
  • Tetiklenen e-postalar — Otomasyon 360 ile, değişkenlere, olaylara ve kullanıcılarınızın yapacağı aksiyonlara bağlı olarak e-posta gönderimi, web push bildirimleri ve SMS akışları ayarlayabilirsiniz.
  • Abonelik formları — Şirket renklerinizi ve stilinizi kullanarak benzersiz bir abonelik formu oluşturun. Sitenize yerleştirin, aboneleri toplayın ve onlara e-posta gönderin.
  • E-posta Analizi (Analizleri): Mail listenizdeki abonelerinizin mesaj paylaşımlarını nasıl cevaplar verdiklerini görmenize imkan tanır. Böylelikle email marketing stratejinizin verimliliğini arttı.
"Toplu Mail " hakkındaki bu makaleye oy ver

Kullanıcı Değerlendirmesi: 5 / 5 (6)

Bugün SendPulse'ı ücretsiz deneyin

"Toplu Mail " ile ilgileniyorsanız, toplu e-posta hizmetimizden istifade edebilirsiniz.