SendPulse, kullanıcılarını MERCİ dijital jetonla ödüllendirmek için uzun vadeli bir Sadakat Programı geliştirdi. Dijital belirteçler hakkında bilgi edinmek ve bunları harcayabileceğiniz yollar hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki yönergeleri okuyun.

Sadakat programında kullanılan terimler

Dijital jeton

Bonus jeton (MERCI jeton, kripto para jetonu), müşterileri teşvik etmek için kullanılan bir ödeme birimidir. Kullanıcılar farklı fiyatlandırma planlarının SendPulse, aktivasyon ve uzantılarının yanı sıra diğer özelliklerin yoğun kullanımı için kayıt alacaklardır. Bir kullanıcı yeteri kadar jeton topladıktan sonra, hizmetleri ödemek için para yerine onları kullanabilir. Jetonlar, kullanıcı hesabındaki belirteç bakiyesinden aşağıdaki “Programa nasıl katılınır” bölümünde belirtilen kurallara göre kredilendirilir ve geri çekilir.

Kripto para

Cryptocurrency, kriptografiye dayalı bir dijital para türüdür. Bu para biriminin tanımlayıcı özellikleri anonimlik, ademi merkeziyet ve güvenliktir. Bitcoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash ve IOTA, 2018'de piyasa kapitalizasyonuyla en iyi kripto paralardır. MERCI jeton şimdi SendPulse'nin içinde bir varlıktır. Popüler kripto para listelendikten sonra, mevcut tüm çiftlerle ticaret yapılabilir ve uygulama alanı genişler.

Kripto para cüzdanı

Kripto para cüzdanı, dijital para birimleri için normal e-cüzdanlara bir alternatiftir. Para göndermenize / almanıza ve izlemenize olanak tanıyan genel ve özel anahtarları depolayan bir yazılım programıdır.

ICO

ICO, şirketlerin dijital dijital belirteçlerini yatırımcılara oluşturup dağıttıkları bir bağış toplama yöntemidir. SendPulse, ortak ve evrensel bir ödeme aracı olmalarını amaçlayan bir ICO yürütmeden belirteçleri yaratacaktır. 

Kripto para değişimleri

Kripto para değişimleri, gerçek para veya diğer dijital para birimleri için kripto para birimlerini değiştirebileceğiniz dijital platformlardır.

Programa nasıl katılırım?

  • Kayıt

Bir kullanıcı SendPulse'ye kaydolduktan hemen sonra Sadakat Programına otomatik olarak katılır. Kayıtlı kullanıcı, hesabı onayladıktan sonra ilgili alandaki geçerli simge dengesini görecektir.

  • Jeton nasıl kazanılır

Aktif bir SendPulse kullanıcısıysanız, her ay jeton alacaksınız. Kayıttan hemen sonra MERCI jetonları alırsınız. Jeton bakiyenizle ilgili ayrıntılı bilgi işlem geçmişi sayfasında mevcuttur.

Size ne kadar jeton kazandırır

Aşağıdaki tablo, kullanıcının aşağıdaki eylemlerden her biri için aldığı jeton sayısını belirtir.

Aksiyon Jeton Sayısı
SendPulse'de kayıt; 5 jeton
E-posta Planının etkinleştirilmesi veya uzatılması; Her plan için jeton sayısı farklı
SMTP Planının aktivasyonu veya genişletilmesi; Her plan için jeton sayısı farklı
Otomasyon 360 ve SMTP ile gönderilen e-postalar hariç en az 10.000 e-posta göndermek; 30 jeton
SMTP ile en az 2.500 e-posta göndermek; 30 jeton
Otomasyon 360 kullanarak en az 100 e-posta göndermek; 60 jeton
SendPulse abonelik formları ile bir posta listesi büyüyor. Posta listesi en az 10 doğrulanmış kişi içermelidir; 40 tokens
En az 5000 web push bildirimi gönderme. Doğrulama sırasında, web sitenize bir kod eklenmelidir. 40 jeton

  •  Jeton Harcama

 MERCI jetonu sahibi olarak, çeşitli fiyatlandırma planları için ödeme yapmak için jeton harcayabilirsiniz. Harcanan jeton sayısı işlem geçmişi sayfasında kullanılabilir.

Jeton fiyatı ve kredilendirme formülü

Bir fiyatlandırma planı için kaydolduğunuzda, aldığınız jetonların sayısı seçilen E-postaya veya SMTP planına bağlıdır. Jetonlar, aşağıdaki algoritmaya göre kredilendirilir:

  1. Seçilen planın fiyatının% 3'ü hesaplanır.

  2. Alınan tutar daha sonra USD'den jetona dönüştürülür.

Jeton fiyatı: 1 MERCI = 0,01 dolar.

Örneğin, 10.000 aboneyle aylık e-posta aboneliğine kaydolursunuz. 53 dolar. Bu tutarın% 3'ü, 159 jeton olan 1.59 dolara eşittir.

Bu, işlem geçmişinizde göreceğiniz jeton sayısıdır.

Herhangi bir fiyatlandırma planı veya ek özellikler için toplanan jetonları kullandığınızda, bunlar bakiyenizden çekilir. İlgili bilgiler işlem geçmişinizde görüntülenecektir.

Gelecek görünüşü

Kripto para ödemelerini kabul eden farklı çevrimiçi hizmetler ve mağazalar ile pazarlık yapacağız. Gelecekte SendPulse, ürün ve hizmetler için ödeme olarak MERCI jetonlarını kabul etmeye hazır uzun bir marka listesi sunacak. Böylece, toplanan jetonları nakit yerine kullanabileceksiniz.

 

Bugün SendPulse'ı ücretsiz deneyin