Müşteri tarafından kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler (PII):

Müşterinin adı, e-posta adresi, posta adresi, telefon numarası, faturalandırma bilgileri ve diğer hesap bilgileri gibi kişisel olarak tanımlanabilen bilgileri (PII), SendPulse tarafından sıkı bir şekilde korunur!

Web sitemiz kullanıcı bilgisayarından PII toplamaz.

PII bilgileri şunlarla bağlantılı olarak istenir ve toplanır:

  • Hizmetlerimizin kaydı.
  • SendPulse'dan talep ettiğiniz hizmetleri sunma.

Kullanıcı, abone olmak istediğinde gönüllü olarak şirkete PII sağlayacaktır.

PII veya diğer herhangi tüzel kişilik bilgilerini içeren müşteri listemizi satmayız veya paylaşmayız!

Müşterilerin ve Abonelerin E-posta Takibi

SendPulse şirket sunucuları kayıtlı ve/veya kısıtlı kullanım için bir hizmet ya da araç tanımlama gibi açıkça belirtilen amaçlar belirtilmedikçe ziyaretçilerin veya müşterilerin e-posta adreslerini kaydetmez.

SendPulse abonelerin e-posta adresini üçüncü şahıslara satmaz veya paylaşmaz. Aboneler tarafından girilen e-posta adresleri ve diğer ilişkili bilgiler tamamen güvende tutulur!

SendPulse abonenin takip mesajlarını veya şirket haberlerini göndermek için müşterilerin e-posta adreslerini tutabilir, e-posta adresleri ayrıca SendPulse ürünlerini doğrudan müşterilere pazarlamak için kullanılabilir.

Bununla birlikte, SendPulse'dan gelecekteki herhangi bir e-posta haberini almak istemezseniz, lütfen:

  • http://login.sendpulse.com/settings/ adresinden aboneliğinizi iptal ederek SendPulse haberlerini ve güncellemelerini almayı durdurabilirsiniz (bu bölüm sadece mevcut SendPulse müşterileri tarafından kullanılabilir) veya
  • konu satırında 'ABONELİKTEN ÇIK' yazarak mesajımıza cevap verin.

Hesabınızda bilgileri saklama

Kişisel bilgilerin saklanması ve geri alınması veya talep ettiğiniz hizmetleri size sunmak için tasarlanan SendPulse Şirket web sitelerinde (örneğin, Üyeler Alanı) yerleştirilen ve saklanan bilgiler, internet hesabı bilgileri saklanan üyenin kullanıcı adına ve şifresine bağlıdır.

Sistemlerimizde saklanan veya sistemlerimizden geçen bilgiler (örn. e-posta listeleri veya e-posta mesajlarının içeriği, şifreler, vb.) hesap sahibinin mülkü sayılır.

SendPulse Şirketi, SendPulse servisiyle ilgili tüm sistemlerin düzgün çalışmasını sağlamak için gerekli durumlar haricinde, bu bilgilerin sahibinin izni olmadan izlemez, incelemez veya okumaz.

SendPulse, hesabınız altında saklanan bilgileri herhangi bir üçüncü şahsa ifşa etmeyecektir!

Kişisel veri korumanız

SendPulse Şirketi, bireysel internet hesabı şifrelerini erişilebilir biçimde saklamaz ve herhangi bir hesaptaki herhangi bir şifreyi, hesap sahibi veya sorumlu tarafın izni olmaksızın ifşa etmeyecek veya değiştiremeyecektir.

Ek olarak, web sitelerimizden veya internet üzerinden toplanan bilgiler, müşterimizin bilgilerini yetkisiz erişime veya kullanıma karşı korumak amacıyla yürürlükte olan endüstri standardı güvenlik ve/veya şifreleme yöntemleri kullanılarak aktarılır.

Kişisel verilerinizi daha iyi korumak için şifrenizi her zaman gizli tutmanızı ve düzenli olarak değiştirmenizi tavsiye ediyoruz.

Çalışanların Hakları ve Yükümlülükleri

SendPulse Şirketi çalışanları, hesabınızı gözden geçirmek, size istenen bilgi veya hizmetleri sağlamak veya hesap bilgilerini düzeltmek, güncellemek ya da silmek gerektiğinde müşteri bilgilerine erişmeye yetkilidir. Çalışanlarımızın tüm bu kişisel bilgileri ve hesap bilgilerini gizli tutması gerekmektedir. Aynı şekilde

, bu beyan kapsamında bilgilerini ifşa ettiğimiz tüm şirketler (bu şirketler arasında bankalar, kayıtlı acenteler ve diğer servis sağlayıcıları yer alabilir) sözleşme gereği bu bilgileri gizli tutmak ve bunları yalnızca talep etiğiniz hizmetleri ve bu hizmetlerle ilişkili herhangi bir fonksiyonu size sağlamak için kullanma yükümlülüğü altındadır.

Özet

Müşterilerin tüm tanımlayıcı bilgileri ve SendPulse Şirketinin internet aracılığıyla, şahsen, telefonla veya başka herhangi bir şekilde topladığı diğer bilgiler kurumsal muhasebe ve müşteri hizmetleri amaçları için kullanılır ve hizmetlerinizin tedariğine dahil olmayan hiçbir yabancı tarafa satılması, kiralanması ya da ifşa edilmesi söz konusu DEĞİLDİR.

İletişim

Lütfen, bu bildirimle ilgili sorularınızı JLIB_HTML_CLOAKING  adresinden SendPulse Müşteri Destek ekibine gönderin.

 

Bugün SendPulse'ı ücretsiz deneyin

SendPulse tarayıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımımıza izin vermiş olursunuz. Detaylar