Ücretsiz ve ücretli planlar asındaki fark nedir?

Servisimizde ücretsiz ve ücretli planlar mevcuttur.

Ücretsiz plan servisin hizmetin özelliklerini test etmeye ve temel avantajlarından yararlanmanıza olanak sağlar. Ücretli planlar, daha iyi sonuçlar elde etmek için servisten en iyi şekilde yararlanmak isteyen deneyimli kullanıcılar için uygundur.

SendPulse'dan elde edeceğiniz faydaların neler olduğunu öğrenmek için işinize ücretsiz plan ile başlayın. Servisin ana işlevselliğini içerir.

 Ücretsiz ve ücretli planlar arasındaki fark

Özellikler Ücretsiz plan Ücretli plan
Sınırsız e-posta kampanyaları

✘ (500 aboneye en fazla 15.000 e-posta)

E-posta şablonları
E-posta zamanlayıcı
Abonelik formları
Automation360 ✔ (5 olaylar)
A/B testi
Açılmamış olanların tekrar gönderimi
Sınırsız sayıda gönderen adresi ✘ (maksimum 3)
İstatistikleri görme
Ek raporlar
Dosyalar için maksimum 200 Mb depolama alanı ✘ (Maksimum 20 Mb)
Kişiselleştirme
Segmentasyon
Gelişmiş segmentasyon 
"SendPulse ile gönderildi” yazısını kaldırma
Özel abonelikten çıkma bağlantıları
Kullanıcı Erişim Seviyeleri
Sürükle ve Bırak Editörü
HTML editörü
Posta listelerini Excel’e aktarma
E-posta kampanyalarında GIF resimler oluşturma
SPF ve DKIM
Otomatik cevaplayıcılara SMS/push ekleme
Bir e-posta kampanyasını birden fazla posta listesine gönderme
E-mail adreslerini yönetme: tümünü taşı/tümünü kopyala

Ücretsiz planının özellikleri nelerdir?

E-posta ve abone sayısı

Ücretsiz plan, 500’e kadar abonesi olan pazarlamacılar için uygun olup, ayda 15.000 e-posta gönderebilirler.

E-posta şablonları

Sıfırdan yeni bir e-posta şablonu oluşturmak istemiyorsanız, SendPulse'un hazır şablonlarını kullanın. Farklı sektörler için 8 kategori ve 100'den fazla şablon mevcuttur.

Hazır e-posta şablonları

Özgün ve benzersiz bir şablon oluşturmak istiyorsanız, sürükle ve bırak editörünü veya HTML editörünü kullanın. HTML editörü ile bir videodan GIF resmi oluşturabilirsiniz. Nasıl yapıldığını öğrenmek için bu makaleyi okuyabilirsiniz.

İstatistikleri görme

Servis detaylı istatistikler sunar. Bunu görmek için e-posta kampanyası oluşturma işleminin son aşamasında "Açılmalar" ve "Tıklatmalar" kutularını işaretleyerek istatistiklerin takibini etkinleştirin. “Raporlar” bölümünde, açılan ve teslim edilen e-postaların sayısını, kaç abonenin ve hangilerinin bağlantıya tıklattığını, hata sayısını, spam olarak işaretlenmiş e-postaları ve abonelikten çıkmış kullanıcıları öğreneceksiniz. Ayrıca, bir e-postayı açmak için kullanılan coğrafi istatistikleri ve cihazları göreceksiniz.

İstatistikleri

Açılmamış olanların tekrar gönderimi

Aboneler e-postanızı açmamış olsalar bile, “Açılmamış olanları tekrar gönder” işlevinin yardımıyla dönüşümleri artırabilirsiniz. Bunu etkinleştirdikten sonra mesajınız e-posta ile tekrar gönderilecektir. Yeni bir konu satırı oluşturun ve gönderme tarihini ve saatini ayarlayın.

Automation 360

Eylemleri, koşulları, filtreleri ve hedefleri kullanarak olaya dayalı esnek bir otomasyon akışı oluşturabilirsiniz. Bu, farklı koşulları ve hedefleri belirleyen 50'ye kadar blok oluşturabileceğiniz için, otomatik cevaplayıcıların iyileştirilmiş ve daha gelişmiş bir versiyonudur.Automation360

A/B testi

Konu satırını, başlıklarını, resimleri, GIF resimlerini vb. test edin. E-postanız için öğelerden birinin en iyi varyasyonunu keşfedecek ve e-posta kampanyalarınızın etkinliğini artıracaksınız.

Abonelik formları

Kendi abonelik formlarınızla hedef kitlenizi büyütün. Düzenleyebileceğiniz hazır formlar olduğu gibi kendiniz oluşturabileceğiniz formlar da bulunmaktadır.

E-posta zamanlayıcı

E-posta zamanlayıcısı, mesai saatleri dışında, tatil günlerinde ve özel günlerde — örneğin, müşterilerin doğum günlerinde kampanya göndermek için oluşturulmuştur.

E-posta kampanyalarının gönderim zamanını belirleyin

SPF ve DKIM

SPF, e-postaların gönderenini tanımlamaya yardımcı olur ve gelen kutusunda spam arar.

DKIM, spam önleme ve kimlik hırsızlığı önleme yöntemlerini kullanarak gönderenin itibarını kontrol eder.

Ücretli planlar, daha geniş bir işlevselliğe sahip olup, daha fazla müşterisi olan ve yüksek dönüşüm ve Yatırım Getirisi elde etmek için servisten en iyi şekilde yararlanmak isteyenler için uygundur.

Ücretli planının özellikleri nelerdir?

Sınırsız e-posta kampanyaları

Ücretli tarifede, abone sayısına ve e-posta kampanyası gönderme sıklığına göre birkaç plan mevcuttur. 

Gönderenin adresi

Ücretsiz planda sadece 3 gönderen adresi oluşturabilirsiniz. Ücretli tarifeyi kullanarak sınırsız sayıda adres ekleyebilirsiniz.

Ek raporlar

Bağlantıyı tıklatan abonelerin e-posta adreslerini öğrenebilirsiniz. Gerekli e-posta kampanyasını seçin — “Alıcıların listesi”.

Ek raporlara göz atın

Dosyalar için daha fazla depolama alanı

Ücretsiz planda dosyalar için maksimum depolama alanı 20 Mb'dir, ücretli planda ise 200 Mb'dir. Bir dosyanın boyutu en fazla 5 Mb olabilir.

SendPulse Alt Bilgi Bağlantısı Kaldırıldı

Ücretsiz planı kullanarak e-posta gönderirseniz, alt bilgide “SendPulse ile gönderildi” şeklinde bir SendPulse bağlantısı bulunacaktır. Ücretli tarifede e-posta alt bilgisi ve abonelik formundan SendPulse alt bilgi bağlantısını kaldırabilirsiniz.

Kullanıcı erişim seviyeleri

Bu işlev, rollerine bağlı olarak farklı hedeflere ulaşmaları için diğer kullanıcıların kendi hesaplarına erişim izni vermek isteyenler için iyi bir fikirdir. Erişim seviyelerini dağıtarak bilgi sızıntısını önlersiniz. Örneğin bir tasarımcı sadece şablonlara erişebilir. Böylece işinizi optimize edebilecek ve doğru yönetim sağlayabileceksiniz.

Erişim seviyelerini dağıtın

Posta listelerini Excel’e aktarma

Rahatlığınız ve posta gönderme listelerinin yönetimi için bunları Excel'e aktarın.

Artık ücretsiz ve ücretli planların arasındaki farkları, bunların özelliklerini ve avantajlarını biliyorsunuz. Servisi kullanmaya yeni başladıysanız, ücretsiz tarifeyi deneyin. E-posta açılma oranlarını yükseltmek, daha detaylı raporlar almak ve e-posta pazarlamanızı geliştirmek istiyorsanız fiyatlandırma planınızı ücretli bir plana yükseltin!

Ücretsiz ve ücretli planlar asındaki fark nedir? hakkındaki bu makaleye oy ver

Kullanıcı Değerlendirmesi: 4 / 5 (4)

    Blogumuzda popüler

    Bugün SendPulse'ı ücretsiz deneyin