Toplu Mail Gönderimi Nasıl Ücretsiz Yapılır

SendPulse’la toplu mail gönderimi artık çok kolay. SendPulse üye işleminden sonra, profesyonel araçlar yardımıyla yaklaşık 500 aboneye 15.000 adet email gönderebilirsiniz. Ücretsiz fiyatlandırma planında bu ve bunun gibi diğer tüm fırsatlardan yararlanıyor olacaksınız. Bir email kampanyası oluşturmak ve onu abonelere göndermek için, aşağıda verilen otomatikleştirilmiş 3 adımı takip edin.

Adım 1. SendPulse Email Hizmetine Kaydol

Aşağıdaki ücretsiz fiyatlandırma planındaki "Kaydol"a tıklayarak kaydolun.

Adım 2. Bir Kampanya Oluşturun

Kontrol panelinde "Bir kampanya oluştur" u tıklayın.

Posta listesi: Kampanyanız için kullanacağınız gerekli adres defterini seçin. Hala bir adres defteriniz yoksa, “posta listeleri”ne giderek yeni bir adres defteri oluşturun. İhtiyaç duyduğunuzda segmantasyondan da yararlanabilirsiniz.
Gönderen e-posta adresi: Email adresinizi belirtin ya da birden fazla email adresiniz olması durumunda listeden birini seçiniz.
Gönderenin adı: Gönderen adresine kaydolurken kullanmış olduğunuz isimi kullanın. Ama isterseniz bunu değiştir edebilirsini
Konu Satırı: İlgi çekici bir konu satırı, abonelere eylem çağrısında bulunur ve onların mailinizi açmalarını sağlar. Kişiselleştirme de mevcut olup.

Adım 3. Bir Email Şablonu Seçin

Email şablonunu Import edin (aktarın), mevcut tasarlanmış email şablonlarından birisini seçebilir ya da HTML düzenleyici ile yeni bir şablon oluşturabilirsiniz. Ayrıca hem mailinizin içeriğini hem de konu satırınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Adım 4. Kampanya parametrelerini yapılandırma

İstatistik toplamak için seçenekleri belirleyin, abonelik iptali sayfasını istediğiniz dilde e-maile bağlayın ve bir abonelik kategorisi ekleyin. Hesabınızdan veri sildikten sonra bile erişebilmek için e-maili arşive eklemeyi etkinleştirebilirsiniz. Tetikleme işlemlerinde bir dizi e-maili otomatik olarak başlatmak için bir Automation 360 e-mail akışı ayarlayın.

Adım 6. Kampanyayı kontrol edip gönderin

Tüm verileri kontrol edin: e-posta listesi, gönderenin e-mail adresi, konu satırı. Abonelerin e-mailinizi gelen kutusunda nasıl göreceğini görmek için “Mesaj metni” ndeki şablon resmine tıklayın.

Mailinizi ister şimdi, isterseniz belirteceğiniz başka bir zamanda gönderebilirsiniz.

SendPulse okunmayanlara yeniden gönder tekifi sunar. Ücretsiz fiyatlandırma planı dahilinde mesajı yalnızca e-maile tekrar göndermek mümkündür, tek ihtiyacınız daha ilginç, merak uyandırıcı ve dikkat çekici olan yeni bir konu satırı oluşturmaktır, gönderim tarihini ve saatini belirleyin ve servis geri kalanı sizin için yapacaktır.

Mesajınızda abonenin tam olarak almasını istediğiniz içeriklerden emin olmak için, test bir email gönderimi yapabilirsiniz. Bu email, göndericinin gelen kutusunda yer alacaktır.

Email kampanyası gönderildi!

İstediğiniz zaman fiyatlandırma planınızı değiştirerek, daha fazla avantaja sahip ücretli bir üst plana geçebilirsiniz. Bu avantajlar:

 1. Limitsiz emailler;
 2. Email kampanyaları gönderimi ve onların takibi için domaininizi bağlayabileceğiniz özel SPF ve DKIM;
 3. Fotoğraflar için daha fazla yer; ücretsiz fiyatlandırma planında 20 Mb iken ücretli planda 200 Mb;
 4. Excel dosyasındaki adres defterini aktarabilme;
 5. Abonelik formlarında ve kampanyalarda görünmeyen SendPulse logosu özelliği;
 6. Google ile Analitik Bütünleşme;
 7. Gönderen email adresinde daha fazla email adresi olanağı; ücretsiz fiyatlandırma planında sadece 3 email adresi mevcuttur;
 8. Hesabınıza kullanıcı davet edebilme özelliği. Belli yetki kuralları çerçevesinde hesabınızda başka bir email adresi ile başka bir kullanıcının çalışmasına olanak sağlayan bir davet.
 9. Daha fazla rapor.
Toplu Mail Gönderimi Nasıl Ücretsiz Yapılır hakkındaki bu makaleye oy ver

Kullanıcı Değerlendirmesi: 3 / 5 (6)

  Blogumuzda popüler

  Bugün SendPulse'ı ücretsiz deneyin