Facebook canlı sohbet

SendPulse kullanıcılarının Chatbot aboneleriyle manüel modda sohbet edebilmelerini sağlayan Facebook sohbet arayüzünde canlı bir sohbet seçeneği bulunmaktadır.

Chatbot aboneleri tarafından gönderilen yeni mesajları görüntülemek için Botlarım menüsüne gidin, bir bot seçin ve sohbet sekmesini açın.

Chat

Ekranın sağ alt köşesinde, üzerinde yeni mesajların bulunduğu bir canlı sohbet simgesi göreceksiniz (bu durumda, 21 yeni mesaj var). Yeni konuşmaların listesini açmak için simgeye tıklayın.

list of new conversations

Bunu yaptığınızda, ekranın sağ tarafında yeni sohbetler içeren bir kutu açılacaktır. Cevaplamak için bir sohbete tıklayın.

Click on a conversation to reply

Yeni sohbet konuşmalarının genişletilmiş listesini görmek için Tümünü göster seçeneğini tıklayın.

Ekranın sol tarafındaki listeden bir sohbet seçin ve o abone ile bir konuşma kutusu açmak için tıklayın. Burada abonenin büyük kullanıcı profili resmini ve abonelik ayrıntılarını aşağıda göreceksiniz.

Sohbeti kapatmak ve önceki menüye dönmek için ekranın sol üst köşesindeki Canlı Sohbete tıklayın.

Live Chat

* Abone size 24 saat boyunca herhangi bir mesaj göndermediyse, size başka bir mesaj gönderinceye kadar onlara yazamayacağınızı unutmayın.

Aboneye gönderdiğiniz otomatik mesajları canlı sohbette gizleme seçeneği vardır.

hide automatic messages

Gönderilmiş olan tüm otomatik mesajları ve gelecekte aboneye göndereceğiniz mesajları görüntülemek için kutunun işaretini kaldırın.

"Facebook canlı sohbet" hakkındaki bu makaleye oy ver

Kullanıcı Değerlendirmesi: 0 / 5 (0)

    Blogumuzda popüler

    Bugün SendPulse'ı ücretsiz deneyin