Vtiger içinSendPulse modülü

E-posta, CRM, Posta listeleri, Üçüncü parti

Vtiger nedir? 

Vtiger CRM, işletmelerin yazılım yoluyla daha müşteri odaklı olmasına yardımcı olan bir bulut yazılımı uygulamasıdır. Müşterilerin veritabanını ve onlar hakkındaki tüm bilgileri merkezileştirir. Bu; iletişim bilgileri, kurumsal notlar ve belgeler, takvim etkinlikleri, fırsatlar, telefon ve e-posta görüşmeleri ve daha fazlası anlamına gelir. Daha sonra süreç oluşturmak ve müşterilerin pazarlama, satış ve destek yoluyla sorunsuz akmalarını sağlamak ve bu şekilde her müşteriyi izlemek için bir dizi araç içerir.

Vtiger’dan SendPulse'a bağlayarak hangi avantajlar elde edersiniz?

Vtiger'ı SendPulse'a bağlamak Vtiger CRM’deki kişileri, yani e-posta adreslerini ve isimleri otomatik olarak SendPulse hesabınıza aktarmanızı sağlar. Böyle bir dışa aktarma işleminden sonra karşılama otomatik cevaplayıcılar, kişiselleştirilmiş postalar veya herhangi bir diğer e-posta pazarlama kampanyası oluşturabilirsiniz. Başarılı bir şekilde müşterilere ulaşmayı garanti edeceksiniz.

Vtiger’ı SendPulse'a nasıl bağlarsınız?

Zapier  ile SendPulse entegrasyonu işinize yarayacak bu iki güçlü ve basit aracı birleştirir. Şu adımları izlemeniz yeterli olacaktır: 

  • SendPulse hesabınızda yeni bir posta listesi oluşturun
  • Tetikleyici etkinliği ayarlayın (örneğin, CRM'nizde yeni kişi)
  • SendPulse entegrasyonu ile Zapier kullanarak Vtiger’dan SendPulse’a aktarın. Bu iki platform arasında istediğiniz etkileşimi türünü ayarlayın
  • Kişilerinize göndermek istediğiniz tetikleyici e-postayı ayarlayın

Zapier entegrasyonu hakkında daha fazla bilgi edinmek için Bilgi Tabanımıza bakın. 

Zapier yardımıyla Vtiger'ı SendPulse'a bağlama konusunda sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Bugün SendPulse'ı ücretsiz deneyin