Highrise içinSendPulse modülü

E-posta, CRM, Posta listeleri, Üçüncü parti

Highrise nedir? 

Highrise ihtiyacınız olan tüm araçları tek bir kolay platformda içeren bir CRM'dir. Kişileriniz, şirketleriniz, görevleriniz ve e-postalarınız artık bir dosyada olmak zorunda değil. Highrise yardımıyla bunları bir arada yönetebilir ve verimli bir müşteri deneyimi yaratabilirsiniz.

Highrise’dan SendPulse'a bağlayarak hangi avantajlar elde edersiniz?

Highrise'ı SendPulse'a bağlamak Highrise CRM’deki kişileri, yani e-posta adreslerini ve isimleri otomatik olarak SendPulse posta listenize aktarmanızı sağlar. Bu şekilde, kişiselleştirilmiş otomatik e-posta pazarlama kampanyaları oluşturabilir ve müşterilere yönelik hizmetlerin başarılı olmasını sağlayabilirsiniz.

Highrise’ı SendPulse'a nasıl bağlarsınız?

Zapier  ile SendPulse entegrasyonu işinize yarayacak bu iki güçlü ve basit aracı birleştirir. Şu adımları izlemeniz yeterli olacaktır: 

  • SendPulse posta listenizde yeni bir adres defteri oluşturun
  • Tetikleyici etkinliği ayarlayın (örneğin, CRM'nizde yeni kişi)
  • SendPulse entegrasyonu ile Zapier kullanarak Highrise’dan SendPulse’a aktarın. Bu iki platform arasında istediğiniz etkileşim türünü ayarlayın (örn. Highrise CRM'den yeni kişileri SendPulse'a aktarma)
  • Kişilerinize göndermek istediğiniz tetikleyici e-postayı ayarlayın

Zapier entegrasyonu hakkında daha fazla bilgi edinmek için Bilgi Tabanımıza bakın. 

Zapier yardımıyla Highrise'ı SendPulse'a bağlama konusunda sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Bugün SendPulse'ı ücretsiz deneyin