Lander ileSendPulse entegrasyonu

Lander

Lander, PPC kampanyaları, sosyal medya ve e-posta pazarlaması için güzel açılış sayfaları oluşturmak için kullanılan bir platformdur. Lander, farklı kampanya türleri için çeşitli açılış sayfası şablonları sağlar. Lander, programlamaya gerek duymadan, sürükle ve bırak özelliğini kullanarak metin, resim ve videoları kolayca düzenlemenizi sağlar. Lander, diğer özelliklerin yanı sıra pazarlama kampanyalarınızın dönüşümlerini artırmak için özel etki alanları ve A/B testleri sunuyor.

Lander'ı SendPulse'a bağlayarak hangi avantajlar elde edersiniz?

Lander'ı SendPulse'a bağlamak işinizi büyütmenize yardımcı olacaktır. Bu iki platformun birleşimi, Lander açılış sayfanızdan isimler ve e-posta adresleri gibi abone bilgileri doğrudan SendPulse posta listenize aktararak her bir abone için pazarlama yapabilmenizi sağlar. Lander ve SendPulse'ı birlikte kullanmak, e-posta pazarlaması iletişim tabanınızı genişletecektir. Yeni abonelerinize tetikleyici e-postalar gönderin ve ürünlerinizi tanıtmak için SendPulse ile otomatik e-posta kampanyaları başlatın.

Lander'ı SendPulse'a nasıl bağlarsınız?

  • Lander ve SendPulse'ı bağlayabilir ve Zapier kullanarak güçlü bir pazarlama aracına dönüştürebilirsiniz. Şu adımları izlemeniz yeterli olacaktır:
  • SendPulse posta listenizde yeni bir adres defteri oluşturun
  • Tetikleyici etkinliği ayarlayın (ör., Açılış sayfanızdaki formun doldurulması)
  • SendPulse entegrasyonu ile Zapier kullanarak Lander’dan SendPulse’a aktarın
  • Bu iki platform arasında istediğiniz etkileşim türünü ayarlayın (örn. Lander'dan yeni kişileri SendPulse'a aktarma)
  • Kişilerinize göndermek istediğiniz tetikleyici e-postayı ayarlayın

Zapier entegrasyonları hakkında daha fazla bilgi edinmek için Bilgi Tabanımıza bakın.

Zapier yardımıyla Lander'ı SendPulse'a bağlama konusunda sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. 

Bugün SendPulse'ı ücretsiz deneyin