sms_global

Küresel erişim ve hızlı gönderi

Marka bilinirliğini artırmak için toplu SMS kullanın veya ticari olmayan kişisel ihtiyaçlarınıza SMS gönderin. Otomatik SMS gönderimi, 200'den fazla ülkedeki 800 şebekede saniyede 200-500 SMS hızında alıcılara ulaşmaktadır.

sms_send sms_my_name

Gönderen adı

Kampanyanıza bağlı olarak herhangi bir gönderen kimliği kullanın. Gönderen ID'nizin bazı ülkeler için onay alınması gerekir.

panel send sms
calendar

Kolay Kurulum

Toplu SMS gönderme, belirli bir saat ve tarih için planlanabilir. Belli zaman aralıklarında kademeli olarak SMS göndermeyi de ayarlayabilirsiniz.

sms_pers_1
sms_pers_2

Kişiselleştirilmiş SMS

Her bir SMS'e alıcının adını ve diğer kişisel bilgilerini ekleyin: adınız veya şirketinizin adı, doğum tarihi, indirim kodu ve diğerleri.

Uygun Fiyata Toplu SMS Servisi

SendPulse, toplu mail gönderim liderlerinden biridir, bu nedenle düşük fiyatları sunmaktayız. Büyük bir abone veri tabanına mı gideceksin? Tamam, size özel bir fiyatla bir plan sunabiliriz.

Fiyatlar

SMS Özellikleri

sms-tools-work

Raporlar

Gönderdiğiniz her iletiyi açıp teslim etmeye ilişkin istatistikleri analiz ederek SMS kampanyalarının sonuçlarını değerlendirin.

sms-tools-work

API Entegrasyonu

SMS mesajlaşmasını web sitenize, uygulamanıza, yazılıma veya CRM sisteminize entegre etmek için API'yı kullanın. Pek çok geliştirici, bildirimleri iş iş akışına kolaylaştırmak için onu zaten uygulamıştır.

sms-tools-work

SMS Otomatik Cevaplayıcı

Müşterilerle etkili iletişim kavramını uygulamaya geçirin. Yalnızca SMS'i değil, aynı zamanda e-posta ve web içeriğini de içeren otomatikleştirilmiş bir akış metni oluşturun.

sms-tools-work

Abonelik Formları

SMS abonelik formları oluşturun ve bunları web sitenize entegre edin. Boyutu, arka planı, yazı tipi rengini özelleştirebilir ve hatta resminizi veya logonuzu yükleyebilirsiniz.

sms-tools-work

Üyelikten Çıkma Linki

SMS'inize aboneliğinizi iptal etme bağlantısını ekleyin. Kitlenize istedikleri zaman aboneliklerini iptal edebileceklerini bildirin.

sms-tools-work

Hariç tutulanlar listesi

Telefon numaralarını alıcı listesinden çıkarabilirsiniz. Tüm listeye mesaj göndermek istemediğinizde bu özelliği kullanın.

Dünya çapında 800'den fazla mobil operatöre SMS gönder