E-posta editörü

Hizmetimiz, e-posta mesajlarınız için özgün ve renkli şablonlar oluşturabilmenizi sağlar.

Şablon oluşturucumuzu kullanmayı kolaylıkla öğrenebilirsiniz ve herhangi bir özel beceri gerektirmez. E-posta pazarlamacılığına henüz başlayan bir acemi bile bu editörü nasıl kullanacağını hemen öğrenebilir.

Kullanıcının şablon oluşturucu ile çalışması için temel olarak şablonun içerebileceği bir dizi bloğa sahip olması gerekir. E-postanızda bir bloğun görünmesi için engellemek için üzerine tıklatmanız ve istediğiniz yere sürüklemeniz gerekir.

Bu şablon oluşturucu ile oluşturulan tüm e-postaların duyarlı olduğunu belirtmeye değer. Bu, herhangi bir ekran çözünürlüğünde iyi göründükleri anlamına gelir.

E-postanızın nasıl görüneceğini önizlemek isterseniz, gönderenin aktif e-posta adresine bir ücretsiz test mesajı göndererek bunu yapabilirsiniz.

 

Şablonunuzun temel yapısının seçimi.

İlk adım olarak sütun sayısını ve nereye yerleştirileceğini seçebilirsiniz.

 

Ögeleri yerleştirme

İstediğiniz öğeleri şablonunuzda göstermek için bunları ekranın bir bölümünden başka bir bölümüne sürüklemeniz yeterli olacaktır.

 

 

Ögeleri düzenleme

Arka plan rengi, metin rengi, yazı tipi stili veya stil - bunların hepsi ve çok daha fazlası değiştirilebilir.

 

E-postaları tarayıcınızda veya mobil cihazınızda önizleme

Şablon oluşturmanın her adımında e-postalarınızın bir tarayıcıda veya bir mobil cihazda nasıl görüneceğini önizleyebilirsiniz.

SendPulse e-posta hizmetini ücretsiz deneyin

SendPulse tarayıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımımıza izin vermiş olursunuz. Detaylar