Tetikleyici e-postalar

Müşteriniz tarafından yapılan işlemlerle tetiklenen mesajları gönderin

Terk edilmiş sepet

Müşterinizin satın almak istediği ancak ödeme işlemini tamamlamadığı ürün hakkında bir hatırlatıcı gönder. Sepetine eklediği ürünü bir alıcıya hatırlat, ancak çeşitli nedenlerle satın almadı.

Satın Al

Satın aldıktan sonra bir "teşekkür ederim" e-postası gönderin. Fırsatı teklif edin Geribildirim isteyin veya gelecek satın alımlarda indirim yapın.

Kayıt Ol

Web sitenize kaydolduktan sonra müşteriye hoş geldiniz. Onlara şirketinizin avantajları hakkında bilgi verin.

Özel Etkinlik

Kendi etkinliğinizi oluşturun ve iletilerin tetiklenmesinden sonra akışını yapılandırın.

Nasıl çalışır
item-pic

Bir etkinlik ekle

İzlemek istediğiniz etkinliği SendPulse'ye ekleyin. Beklenen verilere bir örnek olan bir URL oluşturacağız ve gelen olayları bekleyeceğiz.

item-pic

Otomatik yanıtlayıcı oluştur

Yeni etkinliğinizle başlayan bir otomatik cevaplayıcı oluşturun. Olaydan değişkenler içeren E-posta, SMS ve Web İletme iletileri ekleyebilirsiniz.

item-pic

Olay tetiklendi

Sitenize gelen bir ziyaretçi, örneğin bir eylem gerçekleştirir, örneğin alışveriş sepetine ürün ekler ve olay sipariş verileri sitenizden SendPulse'ye gönderilir.

item-pic

Otomasyon akışı başlar

Olay tetiklendikten sonra, otomatik cevaplayıcı başlıyor ve müşteriniz ilk e-postayı alıyor - "Alışveriş sepetinizde bir şey bıraktınız".

item-pic

Hedefe ulaşılmıştır

Otomasyon 360, "Satın Alma" veya başka herhangi bir olay gibi dönüşümleri takip edecektir.

Otomasyon 360 avantajlari

SendPulse tarayıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımımıza izin vermiş olursunuz. Detaylar