Ekibimiz

Ekibimiz 

Sizin için SendPulse'ı ayakta tutan profesyonel ekibimizle tanışın.

Kurulduğunda bir avuç insanla faaliyet gösteren şirketimiz şimdi kendi alanlarında çalışan 35 profesyonelin yer aldığı bir şirkete dönüşmüştür.

Şirketimiz bünyesinde kimler yer alıyor:

  • 12 web ve mobil geliştirici
  • 6 satış uzmanı
  • 6 teknik destek bilgini
  • 11 pazarlama çalışanı

SendPulse ailesine her zaman yeni yüzler arıyoruz.

SendPulse ekibimizde yer alan bazı değerli kişiler

Constantine Rozenshtraus — Genel Müdür

Yakın gelecekte büyük, uluslararası bir şirketin başında olmak isterim. Bu yüzden, tüm enerjimi, zamanı ve bilgimi SendPulse'a ayırıyorum, böylece şirketimiz hızlı ve istikrarlı bir şekilde büyüyor. Ekibimizin son zamanlarda yaptığı ilerlemelerle hedefime çok kısa sürede ulaşacağım gibi görünüyor. :) Dost ve profesyonel kadromuza teşekkür ediyorum!

Roy Weissman - Satışlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı

Medya, eğlence ve dijital medya sektörlerinde İş Geliştirme, Satış, Pazarlama, Finans ve Yönetim alanlarında kariyere sahip olan Roy Weissman Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak SendPulse’da yer almaktadır. Bir e-ticaret yenilikçisi olarak, kendi segmentinde ilk e-ticaret B2B web sitesini kurarak 50 yıllık bir şirketin kar marjını ikiye katlamıştır. Roy; Viacom, General Electric, Ahtapot, Playboy Enterprises, Next New Networks ve zamanının önde gelen arama motorlarından biri olan Infoseek'in de aralarında bulunduğu organizasyonlarda deneyim kazanmıştır. Northeastern Üniversitesi'nde profesör olan Roy, her zaman keşfedecek yeni şeylerin bulunduğu New York şehrinde yaşıyor.

 

Maxim Ustimenko - Baş Teknoloji Sorumlusu

SendPulse ilginç görevleri, iyi yönetimi ve mükemmel kadrosuyla ilginç bir iş ortamı. SendPulse, kendileri için belirlenen hedeflere nasıl ulaşacağını bilen iyi kalpli ve duyarlı profesyonelleri bir araya getiriyor.

Igor Shevkopljas - Pazarlama Müdürü

Üstesinden gelinecek ilginç ve alışılmadık zorluklar, SendPulse'da çalışmayı eğlenceli ve her zaman heyecan dolu bir hale dönüştürüyor.

 

Bugün SendPulse'ı ücretsiz deneyin