Toplu Mail Gönderme Hizmetleri, Biz Kimiz

SendPulse Hakkında

SendPulse, işinizi büyütmenize ve marka bilincinizi artırmanıza yardımcı olacak e-postalar, sms, web push ve smtp e-postaları göndermenin hızlı, sezgisel ve uygun fiyatlı bir yoludur.

Amacımız; kullanıcılarınızla iletişim kurmanız için basit, yüksek kaliteli ve güvenilebilir bir yol sunmak. Kullanıcılarımıza, kendi işlerine ilişkin en iyi şekilde zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan çözümlerimizi sunma amacımızı sürdürerek ürünlerimizi geliştirmek için çabalıyoruz. Güncel teknolojileri kullanıcılarımıza sunmak için sürekli olarak yeni ürünler ve özellikler üzerinde çalışıyoruz. 24 saat aktif olan telefon ve sohbet desteğimiz, her türlü sorunuz veya sorununuzda yanınızda olmamızı sağlarken, aynı zamanda bunu bir numaralı pazarlama aracınız haline getirmek için ne tür geliştirmeler yapabileceğimizi anlamamıza olanak tanımaktadır.

Basında

Basın, yaptıklarımızı beğeniyor. Yayınlara bir göz atın.

Sendpulse'ın sağladıkları

  • Kampanyalar oluşturmak ve ilerlemenizi izlemek için basit ve sezgisel bir arayüz

  • Yüzlerce e-posta şablonu ve tasarım sayesinde dakikalar içerisinde e-postalar oluşturma imkânı

  • Ek iş gerektirmeyen, tüm cihazlar için optimize edilmiş e-postalar

  • Mümkün olan en iyi sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olmak için kapsamlı raporlama yetkinlikleri ve AB test araçları

  • 24 saat telefon desteği ve herhangi bir sebeple test imkânı

Blog yazarları, işletme sahipleri, pazarlamacılar ve büyük şirketlerin de aralarında yer aldığı 250.000’den fazla aktif kullanıcıyla dönüşümlerini artırma ve işlerini geliştirmeleri konusunda yardımcı olmak adına verdiğimiz güven ve taahhüt üzerine kurulu bir şirkete sahibiz.

Profesyonellerden oluşan bir ekip

ABD'de iki şehirdeki merkezimizle günün 24 saati sizin için çalışıyoruz. SendPulse bugün 35 kişilik ekibiyle genç ve hızlı büyüyen bir şirkettir. Yeni çalışanları karşılamaktan her zaman mutluluk duyuyoruz. 

Bugün SendPulse'ı ücretsiz deneyin